LOPŠELIO-DARŽELIO 40 METŲ JUBILIEJUS

Jau 40 metų lopšelis-darželis “Žilvitis“  rašo savo istorijos knygą, kuria mažų vaikų pasaulį. Čia kiekvienas vaikas jaučiasi reikalingas, mylimas ir saugus, čia skamba laimingų vaikų juokas, gyvena pasakos, nerūpestingos vaikystės džiaugsmai ir liūdesiai.
Laukdami darželio gimtadienio vaikai piešė piešinius, mokytojos gamino vaikų piešinių dovanas. Buvo suorganizuota paroda  „Mano dovana darželiui“, minčių lietus  „Mano darželio gimtadienis“.
Šventinę savaitę pradėjome dovana vaikams. Į darželį atvyko mobilus sferinis planetariumas, kuriame visi vaikai turėjo galimybę pasinerti į povandeninį pasaulį, stebėti dangaus kūnus, keliauti į dar neregėtą gyvūnų pasaulį.                               
Ketvirtadienį su tėveliais ir  vaikučiais  valgėme jubiliejinį tortą, žiūrėjome filmuką „Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ 40 metų nueitas kelias“.
Penktadienį sulaukėme svečių. Darželyje viešėjo  buvę darželio darbuotojos senjorės, savivaldybės atstovai, seniūnė, socialiniai partneriai. Vaikučiai susirinkusius linksmino savo eilėmis, šokiais ir dainomis. Darželio istoriją priminė buvusios darželio vadovės Aldona Venslovienė, Lina Vaičiulaitienė, Loreta Krasauskienė, Alma Liutkevičienė.  Savivaldybės atstovai įteikė padėkas ilgamečiams darželio darbuotojams https://www.facebook.com/kalvarija.lt
Sveikindama visą darželio bendruomenę su jubiliejumi dėkoju visiems vaikams, tėvams, buvusiems ir esamiems darbuotojams, svečiams už meilę vaikams, pasitikėjimą, partnerystę, bendradarbiavimą. Tikiu, kad visi drauge susitelkę galime klestėti, augti, priimti ir įveikti įvairius iššūkius, nuveikti mažus ir didelius darbus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė