LTMŽ PROJEKTO II-O ETAPO FESTIVALIS

„Lietuvos mažųjų žaidynių“ (LTMŽ), kurias globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, organizuoja Lietuvos olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Šiais metais projekto metu siekiama ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, supažindinti bei įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, taip skatinant stiprinti sveikatą ir patirti gerų emocijų sportuojant.
2023-04-05 dieną 10.00 val.  Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ kieme vyko LTMŽ projekto  II-o etapo festivalis, kuris sukvietė visas darželio grupes.
Festivalį ruošė socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė, mokytoja Žaneta Bansevičienė, mokytoja Erika Šalkauskienė ir mokytojo padėjėja Alma Kvietinskienė. Šventės metu mokytojos Renata ir Žaneta, kartu su „Drugelių“ gr. vaikais mokė atlikti „Ąžuolo mankšta“, o po mankštos buvo atliekamos linksmos, judrios užduotys. Festivalio staigmena buvo „dinozauras“, kuris linksmino visos šventės metu. Ačiū „Drugelių“ gr. mamytei Gretai Skroblienei prisidėjus prie festivalio.

Organizatorės Žaneta Bansevičienė ir Renata Dovydaitienė