Lapkričio 6-osios rytas darželyje prasidėjo ypatingai – nuo gardžių kvapų, šypsenų ir jaudulio. Šiandien mūsų salėje šurmuliavo „Mažoji pyragų mugė“, kurią iškilmingai atidarė darželio direktorė Dalytė Luckuvienė. Visi tapo mažaisiais kepėjais ir prekybininkais! Vaikai su džiaugsmu prekiavo savo kartu su tėveliais pagamintais pyragais, keksiukais, grybukais ir kitais gardumynais, o kiti – darželyje keptais saldėsiais. ![]()
Salėje buvo įkurdintas „Kvapų kampelis“, kuris traukė visų smalsuolių nosytes – vaikai uostė kvapų iš stiklainėlių ir spėliojo, koks prieskonis ar vaisius juose slepiasi. Po linksmų spėlionių Pyragų dienos karaliene vienbalsiai išrinkta … citrina!
Prie šio kampelio sužydėjo ir „Gerumo medis“ – jo šakelės pasipuošė vaikų gamintais gerumo simboliais, žodžiais ir piešiniais: dalintis-padėti-ačiū. Tai buvo diena, kai kvepėjo pyragais, spindėjo šypsenomis ir bendryste. Džiaugsmingai nešini savo mažais pirkiniais, vaikai išskubėjo į savo grupes– o darželio salėje liko saldus gerumo ir draugystės aromatas.
































