PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS

Užveriu duris į pasakų šalis,

Kiek svajonių čia pasiliks, pasiliks.

Smėlio miestai nematyti,

Aukšto pilys pastatytos

Lauks kitų vaikų…

Nors pilki debesys sunkiai norėjo užleisti vietą saulutei, tačiau pražydę alyvos tarytum bylojo, kad atėjo metas priešmokyklinukams palikti grupes, žaisliukus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste.
Gegužės 27 dieną šventiškai papuošta pavėsinė ir traukinukas pakvietė būsimus pirmokus – „Kiškučių“,  „Pelėdžiukų“ ir „Mes saulės vaikai“  grupių vaikus į nuostabiai gražią ir daug emocijų sukeliančią šventę – darželio išleistuves. Šiais metais į mokyklą palydėjome 50 vaikučių (10 iš jų Jungėnų skyriuje).
Ir džiugu, o kartu ir liūdna buvo žiūrėti kaip vaikai gražiai dainavo, deklamavo šoko, o rodos, dar vakar atėjo tokie maži, nedrąsūs ir su ašarėlėmis akytėse. Ir štai –  jie užaugę, pasiruošę naujam  gyvenimo etapui.
„Paukštis turi sparnus, bet neturi svajonių, žmogus neturi sparnų, bet turi svajones“, tariant auklėtojoms šiuos žodžius, vaikai į dangų paleido balionus, prie kurių buvo pridėtos svajonės. Tikėkimės, kad jos tikrai išsipildys.
Šventė buvo nuoširdi ir šilta. Ne vienas ugdytinis, darželio darbuotojai  ir tėveliai braukė atsisveikinimo ašaras. Sėkmės Jums – būsimi pirmokai!