Vaikų žaidynės „Draugaujame, žaidžiame sportuojame“

Lapkričio 30 d. Kalvarijos sporto centre vyko tradicinės Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų žaidynės „Draugaujame, žaidžiame sportuojame“. Jas organizavo Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“, įgyvendindamas Kalvarijos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikas ir saugus darželinukas“.
Žaidynėse dalyvavo vaikai iš Kalvarijos sav. Sangrūdos pagrindinės mokyklos, Kalvarijos gimnazijos, lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Jungėnų skyriaus. Susirinkusius pasveikino lopšelio-darželio pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė, direktorė Dalytė Luckuvienė, Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Marija Kabelkienė, Kalvarijos sporto centro direktorius Edvardas Venslova, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Alma Černulytė. Visos komandos prisistatė, susipažino. Kalvarijos gimnazijos vaikai su mokytoja Rasa Sukackiene organizavo mankštą. Po to komandos aplankė keturias labai svarbias vaikų sveikatai salas „Higiena“, „Sveikas maistas“, „Grūdinimasis“, „Judėjimas“. Čia atliko paruoštas sportines užduotis. Nusiraminimo, atsipalaidavimo, meditacijos pratimus atliko kartu su Sangrūdos pagrindinės mokyklos mokytoja Irena Kaleininkiene.
Visos komandos apdovanotos dovanėlėmis ir padėkomis. Pasivaišinę skania žolelių arbata, prisipildę savo mažas širdutes džiugiomis akimirkomis, geromis emocijomis, vaikai sugrįžo į savo mokyklas. Dėkojame sporto centrui, visiems dalyviams ir organizatoriams už puikią šventę vaikams, už rūpinimąsi vaikų sveikata ir gera savijauta.